top of page

Новини

Футзал на Березанському паркеті: вперше за всю історію Баришівського району, на початку цього року було проведено кубок і чемпіонат району з футзалу. За кубок району боролись 12 команд, а переможцем стала баришівська команда ФК "14 КВАРТАЛ", яка у фіналі перемогла березанський ФК "Будівельник" з рахунком 7-2. Склад переможців: (Бадун, Беспятчук - Олексійчук, Давиденко, Дорофеєв, Зімін, Івченко,Мірошниченко,Малюга, Опеха,Панфілов,Чеботарь,Щербина,Ютовець).В першому чемпіонаті взяли участь 8 команд. Всі зіграли в один круг між собою. Доля чемпіонства вирішувалась в останньому турі у грі між беззаперечними лідерами ФК "Будівельник" і ФК "14 Квартал", які

до цього не знали гіркоти поразок. Зустріч не виявила переможця - матч закінчився у нічию 3-3, команди набрали по 19 очок, але показник забитих-пропущених виявивсь кращим у березанців і вони стали ПЕРШИМИ ЧЕМПІОНАМИ РАЙОНУ З ФУТЗАЛУ.Дякуємо всім хто приймав безпосередню участь в організації першого зимового турніру: футболістам, командам, тренерам, організаторам, директору березанської школи за наданий спортзал!